(0) |
Мікрохвильові печі марки Panasonic на ринку кухонних приладів представлені вже давно. Мікрохвильова піч PANASONIC NN-CD565BZPE вирізняється оригінальним дизайном і зменшеними габаритами. Завдяки цьому цей прилад зручно розмістити в будь-якому зручному місці. Чорний колір фасадного скла підходить до будь-якого кухонного інтер'єра.
Мікрохвильова піч марки Panasonic NN-CD565BZPE має достатню потужність, що дає змогу їй чудово виконувати поставлені функції. Ця модель виготовлена з механічним керуванням і бічними індикаторами (інтуїтивна панель «TOUCH AND DIAL», з якою просто керувати).
Мікрохвильова піч PANASONIC NN-CD565BZPE зібрана за унікальною технологією FAN-ON-TOP, завдяки якій зменшено зовнішні габарити, а внутрішня частина незмінна та становить об'єм 27 літрів. Мікрохвильова піч PANASONIC NN-CD565BZPE має додаткові функції, як розморожування, відстрочка старту. Що під час експлуатації бувають запитаними.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Сковорода Руків'я сковороди Решітка для гриля Скляна таця Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 13.2 кг |
| Вага в упаковці | 17.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | З грилем і конвекцією |
| Габарити (ВхШхГ), см | 31 х 52 x 39.5 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Ширина, см | 52 |
| Глибина, см | 39.5 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1300 Вт |
| Додатково | Інверторна система |
| Діапазон об'єму | 27 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Діаметр поворотного столу | 34 см |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Захист від дітей (блокування приладу) Розморожування за вагою Розморожування за часом |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35.5 х 57 x 47 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.