(0) |
У мікрохвильовій печі серії MO4250CLB від Gorenje ви не знайдете звичної поворотної тарілки. Для приготування страв можна використовувати будь-яку ємність, придатну для розігріву в мікрохвильових печах.
Абсолютно рівне керамічне дно робочої камери дозволить раціональніше використовувати внутрішній об'єм печі, а також забезпечить легкий догляд за поверхнею!
Технологія розподілу мікрохвиль за допомогою спеціального розсіювача Stirrer Technology забезпечить найкращу якість підігріву та приготування ваших страв. Цій же меті служать 3 комбінації роботи гриля та мікрохвиль, завдяки чому ви зможете вибрати ступінь прожарювання скоринки, наприклад, при приготуванні курки.
Матеріал передньої панелі: метал + скло, дверцята: скло, матеріал ручки: алюміній.
Технологія Compact Door передбачає подвійне скління та один тепловідбивний шар дверцят, що забезпечує відмінний рівень безпеки. Та й виглядає GORENJE MO 4250 CLB просто чудово!
Рустикальний стиль у поєднанні з суперсучасною функціональністю вражають і вас, і ваших гостей!
| Комплектация | Микроволновая печь Решетка для гриля |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 12.2 кг |
| Вага в упаковці | 13.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 28.5 х 45 х 36.5 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 45 |
| Глибина, см | 36.5 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 800 Вт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | З плоским піддоном |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за часом |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34 х 53 х 42 |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1080 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.