(0) |
Режим Jet Start (Швидкий старт)
Цей режим ідеально підійде для швидкого підігріву продуктів із високим вмістом води.
Можливість використання 100% внутрішнього простору — простір не обмежений поворотним столом.
Автоматичний цикл очищення Auto Clean допомагає видалити бруд із внутрішніх стін мікрохвиль і видалити запахи.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 15.5 кг |
| Вага в упаковці | 17.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 32х49х42.6 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне |
| Ширина, см | 49 |
| Глибина, см | 42.6 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Додатково | Дисплей З плоским піддоном Підсвічування Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 25 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Відтермінування старту (таймер) Захист від дітей (блокування приладу) |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 38х55х46.2 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.