(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 14.1 кг |
| Вага в упаковці | 15.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 38.2 x 59.5 x 33.5 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 36.2-36.5 x 56-56.8 x 32 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 33.5 |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 38.2 |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Швидке розігрівання |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 44 x 67 x 41 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.