(2) |
PANASONIC NN-CS89LBZPE стане гарним вибором для того, кому необхідна практична і проста в експлуатації техніка, що вимагає мінімум догляду, але може впоратися з багатьма завданнями.
Ключові особливості моделі:
| Комплектация | Мікрохвильова піч Металевий лист Полиця-решітка Скляне деко Решітка |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 21.5 кг |
| Вага в упаковці | 28.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | З грилем і конвекцією |
| Габарити (ВхШхГ), см | 39.1 х 50 х 48 |
| Тип керування | Електронне |
| Ширина, см | 50 |
| Глибина, см | 48 |
| Тип гриля | ТЕН (трубчастий електронагрівач) |
| Потужність гриля | 1300 Вт |
| Діапазон об'єму | 31 |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Пароварка (страви на парі) Розморожування за вагою Розморожування за часом |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 62 x 56 x 59 |
| Потужність конвекції | 1300 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.