(0) |
| Комплектация | Решетка для гриля, Стеклянная тарелка поворотного стола Инструкция пользователя |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.3 кг |
| Вага в упаковці | 11.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26.1 х 45.5 х 35.3 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Ширина, см | 45.5 |
| Глибина, см | 35.3 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Висота, см | 26.1 |
| Меню | англійською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Захист від дітей (блокування приладу) Розморожування за вагою Розморожування за часом |
| Габарити внутрішньої камери, см | 21.5 х 30.2 х 30.2 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 28.6 х 49.5 х 38 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.