(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10 кг |
| Вага в упаковці | 11 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 23.3 х 44.6 х 33 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 44.6 |
| Глибина, см | 33 |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Підсвічування |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Висота, см | 24.3 |
| Меню | англійською мовою |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 26.8 х 46.6 х 38.9 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.