(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 13 кг |
| Вага в упаковці | 14 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 29.3 х 48.5 х 37.5 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Сенсорне (електронне) |
| Ширина, см | 48.5 |
| Глибина, см | 37.5 |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Підсвічування |
| Діапазон об'єму | 23 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 29.3 |
| Меню | українською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Кількість рівнів потужності | 11 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичний розігрів Відтермінування старту (таймер) Розморожування за вагою Розморожування за часом |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.