(1) |
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 101 SB — має 6 рівнів потужності, потужність мікрохвиль становить 700 Вт, діаметр обертової тарілки становить 25 сантиметрів.
Мікрохвильова піч окремішня завширшки 45.2 см, з електронним керуванням із поворотним перемикачем, а також з об'ємом 20 л.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 13.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26.2 х 45.2 х 36.5 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 45.2 |
| Глибина, см | 36.5 |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 26.2 |
| Діаметр поворотного столу | 25 см |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29.2 x 49.6 x 38.9 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.