(0) |
Мікрохвильова піч SAMSUNG MG23K3614AS/BW розв'яже усі ваші проблеми з приготуванням смачних і здорових страв для всієї сім'ї.
Подвійний перемикач
Система потрійного розподілу хвиль
Довговічна та легка в догляді
| Комплектация | Скляний обертовий столик Решітка для гриля Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 13 кг |
| Вага в упаковці | 14.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 27.5 x 48.9 x 39.2 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Цілодобово 24/7 |
| Ширина, см | 48.9 |
| Глибина, см | 39.2 |
| Тип гриля | ТЕН (трубчастий електронагрівач) |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Додатково | Дисплей Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 23 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Кількість рівнів потужності | 11 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32.6 x 55.7 x 42.3 |
| Країна виробник | Малайзія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.