(0) |
Мікрохвильова піч ARDESTO GO-S825S надає змогу готувати на шістьох рівнях потужності – 20 %, 42 %, 52 %, 73 %, 88 % та 100 %, що дорівнює 800 Вт.
ARDESTO GO-S825S має стильний сірий корпус, дверцята з вбудованим склом з дзеркальним покриттям та сріблясту ручку в мінімалістському стилі. На панелі праворуч від дверцят розташовані коліщатка для налаштування таймера і регулювання потужності.
Внутрішня камера мікрохвильової печі має емальоване покриття, тож на догляд за пристроєм не потрібно буде витрачати багато часу.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Опора, що обертається Вісь обертання Скляний поворотний стіл Інструкція з експлуатації (містить гарантійний талон) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 11.5 кг |
| Вага в упаковці | 12.35 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26.2 х 45.2 х 34.4 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 45.2 |
| Глибина, см | 34.4 |
| Сфера використання | Для дому |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Висота, см | 26.2 |
| Меню | українською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Габарити внутрішньої камери, см | 19.8 х 31.5 х 29.7 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29 х 50 х 38 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.