П'ять рівнів потужності
Якщо вам потрібно щось швидко нагріти, наприклад, закип'ятити воду або підігріти суп, вибирайте високу потужність мікрохвиль. Середня потужність підходить для приготування на пару чи смаження. Низька потужність більш щадна, але при цьому продукти можуть втрачати вологу.
Рівномірне приготування та розігрів
Ідеальне приготування та розігрів їжі без холодних областей. Постійне обертання тарілки дозволяє мікрохвилям ефективно та рівномірно нагрівати продукти.
Для професійної подачі страв
Ще одна автоматична програма — «Підігрів посуду» — підігріває тарілки, щоб страви, що подаються на них, довше зберігали свій смак і аромат.
Таймер зворотного відліку
Всі мікрохвильові печі Gorenje дозволяють встановити тривалість роботи до 95 хвилин в залежності від моделі. Дисплей показує час, що залишився до кінця приготування.
Чудові страви за кілька кроків
Ви можете запрограмувати кілька послідовних етапів приготування, поставивши для кожного з них свої параметри. Наприклад, для кроку 1 можна вибрати більше мікрохвиль, ніж гриля, для кроку 2 навпаки або спочатку задати розморожування, а потім запікання. У покроковому режимі мікрохвильова піч автоматично вмикає кроки один за одним, тому вам не потрібно робити це вручну.
Програми для будь-якого випадку
Автоматичні налаштування спрощують приготування деяких страв, наприклад попкорну, курячих нагетсів, піци або макаронів. Ви вибираєте тип страви, вводите її вагу і піч автоматично налаштовує потужність і тривалість приготування.
Автоматичне очищення без побутової хімії
Налийте воду в миску, придатну для мікрохвильового приготування, поставте в піч та увімкніть AquaClean. Пара розм'якшить забруднення на стінках камери. Після завершення програми протріть стінки вологою тканиною.
Не треба довго чекати
Поєднуйте переваги мікрохвиль та гриля, щоб дізнатися про нові можливості приготування. Ви здивуєтеся, як швидко можна приготувати невеликі шматки м'яса, піцу та багато інших страв, і при цьому гарантовано отримати апетитну хрустку скоринку.
| Комплектация | Вбудована мікрохвильова піч Решітка для гриля Скляна тарілка поворотного столу Інструкція користувача |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 15 кг |
| Вага в упаковці | 17.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 38.8 х 59.5 х 34.5 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 38 х 56.8 х 34 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 34.5 |
| Тип гриля | ТЕН (трубчастий електронагрівач) |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 38.8 |
| Меню | англійською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Відтермінування старту (таймер) Захист від дітей (блокування приладу) Розморожування за вагою Розморожування за часом Швидке розігрівання |
| Габарити внутрішньої камери, см | 21.8 х 29.5 х 31.4 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 44.9 х 65 х 40.4 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.