(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 11.3 кг |
| Вага в упаковці | 12.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 25.8 х 44.4 х 32.4 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Сенсорне (електронне) |
| Ширина, см | 44.4 |
| Глибина, см | 32.4 |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 25.8 |
| Меню | російською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 11 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.