(0) |
Робить за вас вашу роботу
Завдяки зручному автоматичному розморожуванню та налаштуванню програм, вам буде легко одержати максимум від своєї мікрохвильової печі.
Розморожування, нагрівання, грилювання та приготування
Завдяки функціям для розморожування, нагрівання, грилювання та приготування їжі, ви можете вирішити будь-яке завдання з приготування їжі за допомогою одного пристрою.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 22.05 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 33.1 х 59.5 х 38.8 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Електронне |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 38 х 56 х 50 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 40.1 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Підсвічування |
| Діапазон об'єму | 25 |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Висота, см | 38.8 |
| Меню | Англійською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 31.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 8 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Розморожування за вагою |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 48.4 х 68.4 х 55.5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.