(0) |
| Комплектация | Скляна тарілка Металева підставка для грилю Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 11.5 кг |
| Вага в упаковці | 13.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 25.7 х 45.1 х 34.3 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Сенсорне (електронне) |
| Ширина, см | 45.1 |
| Глибина, см | 34.3 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Очищення парою Підсвічування Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 25.7 |
| Меню | Англійською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Відтермінування старту (таймер) Захист від дітей (блокування приладу) Підтримання страви в теплому стані Розморожування за вагою Розморожування за часом Швидке розігрівання |
| Габарити внутрішньої камери, см | 30 х 21.2 х 29.6 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29.4 х 48.8 х 38.6 |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1800 Вт |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.