(1) |
Очищення AquaClean
Налийте воду в миску, придатну для мікрохвильового приготування, поставте в піч і увімкніть програму AquaClean. Пара розм'якшить забруднення на стінках камери. Після завершення програми протріть стінки вологою тканиною.
Автоматичні програми
Автоматичне настроювання спрощує приготування деяких видів страв. Ви обираєте тип страви, вводите її вагу, і піч автоматично настроює потужність і тривалість приготування.
Блокування
Мікрохвильову піч можна заблокувати для запобігання випадковому вмиканню.
Розморожування
Всі мікрохвильові печі Gorenje обладнані функцією ефективного розморожування, яка дає змогу швидко та рівномірно розморожувати будь-які продукти.
Просте очищення
Очищення гладкої та рівної поверхні робочої камери не вимагає особливих зусиль. Все, що вам знадобиться, — це волога ганчірка.
Мікрохвилі для швидкого приготування
Мікрохвилі є різновидом електромагнітного випромінювання і викликають вібрацію молекул води, що міститься в продуктах. Внаслідок тертя молекул утворюється тепло, завдяки якому продукти розморожуються, підігріваються
Захисний вимикач
Захисний вимикач забезпечує абсолютно безпечне користування мікрохвильовою піччю. Він автоматично перериває роботу, якщо дверцята печі відчинені.
| Комплектация | Скляна тарілка поворотного столу Інструкція користувача |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.8 кг |
| Вага в упаковці | 12.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 25.7 x 45.1 x 34.3 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Ширина, см | 45.1 |
| Глибина, см | 34.3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Підсвічування Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 25.7 |
| Меню | Англійською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Захист від дітей (блокування приладу) Розморожування за вагою Розморожування за часом |
| Габарити внутрішньої камери, см | 21.2 х 30 х 29.6 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29.4 x 48.2 x 38.6 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.