(0) |
| Комплектация | Микроволновая печь Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 12.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 25.9 х 44 х 35.9 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 44 |
| Глибина, см | 35.9 |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Підсвічування |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 25.9 |
| Меню | Українською мовою |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Авторозморожування (швидке розморожування) Відтермінування старту (таймер) |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29 х 49 х 38 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.