(0) |
| Комплектация | Мікрохвильова піч Полиця для гриля |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 14.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26.2 х 44.2 х 34.5 |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 44.2 |
| Глибина, см | 34.5 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Підсвічування |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 26.2 |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34.5 х 54 х 42.5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.