(0) |
Можливість будь-якого різновиду приготування на ваш смак
Режими розморожування, нагрівання, гриля та приготування цього універсального рішення на базі мікрохвильової печі дасть вам змогу сміливо братися до будь-яких кулінарних завдань.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Решітка для гриля Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 11.25 кг |
| Вага в упаковці | 12.25 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити (ВхШхГ), см | 38.9x59.5x40 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Електронне |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 38x56x50 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 40 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 25 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Діаметр поворотного столу | 31.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 8 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Встановлення часу (годинник) Відтермінування старту (таймер) |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 48.4x68.4x55.5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.