З мікрохвильовою піччю Electrolux LMS 2203EMK ви зможете легко і швидко приготувати їжу, незалежно від того, чи це буде створена вами страва з нуля, чи просто розігріта залишок вчорашньої вечері. Це ідеальний пристрій для багатозадачності, коли ви хочете заощадити час.
Мікрохвильова піч - ваш шлях до швидкої їжі
Функція мікрохвильової печі - це спосіб швидкого та смачного приготування їжі. Він дозволить за короткий час розтопити шоколад, розморозити улюблену запіканку або розігріти залишки обіду. Завдяки цьому можна швидко і легко приготувати щось смачненьке.
Функція, що дозволяє швидко розморожувати продукти
Функція розморожування в мікрохвильовці дозволить швидко використовувати заморожені продукти. Вам залишається лише вибрати тип і вагу виробу і автоматика розрахує необхідний час роботи. Потім почнеться процес розморожування, піклуючись про збереження смаку та консистенції страви.
Легкий відлік часу – чудові результати
Таймер, який легко налаштувати, гарантує, що ви більше ніколи не пересмажите їжу в мікрохвильовій печі. Укажіть, скільки часу пристрій має працювати, щоб він автоматично вимкнувся після цього часу. Якщо цього недостатньо, ви можете легко продовжити час одним натисканням кнопки.
Ідеальні результати з програмою Auto
Уникайте помилок приготування в мікрохвильовій печі, використовуючи автоматичні налаштування програм. Це дозволяє легко вибрати з багатьох попередньо запрограмованих параметрів. Це дозволяє встановити правильний рівень потужності, щоб готувати простіше та смачніше, ніж будь-коли раніше.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне з поворотним перемикачем |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 38 х 56 х 35 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 34.7 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Підсвічування |
| Діапазон об'єму | 20 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 38.8 |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.