(0) |
Мікрохвильова піч Whirlpool MBNA900B вирізняється елегантним стильним дизайном.
Передбачена функція швидкого розморожування Jet Defrost.
| Комплектация | Микроволновая печь Инструкция Стеклянный вращающийся столик Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 19.5 кг |
| Вага в упаковці | 21 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити (ВхШхГ), см | 38.2 х 59.5 х 32 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Електронне |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 36-36.3 х 56-56.8 х 30 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 32 |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Дисплей Підсвічування Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 22 |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 38.2 |
| Діаметр поворотного столу | 25 см |
| Кількість рівнів потужності | 4 |
| Потужність НВЧ | 750 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Авторозморожування (швидке розморожування) Відтермінування старту (таймер) Захист від дітей (блокування приладу) Швидке розігрівання |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 45 x 68.6 x 45.6 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.