(0) |
| Вага | 15 кг |
| Вага в упаковці | 17 кг |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 38.8 - 59.5-36.5 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Механічне |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 38-56-34 см |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.