(0) |
| Комплектация | Вбудована мікрохвильова піч Скляна тарілка Решітка для грилю Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 17.6 кг |
| Вага в упаковці | 19.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | З грилем |
| Габарити (ВхШхГ), см | 38.6 х 59.4 х 40.3 |
| Серия | Superior |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне (електронне) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 38-38.2 х 56-56.8 х 55 см |
| Ширина, см | 56.4 |
| Глибина, см | 40.3 |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Додатково | Інверторна система Дисплей Очищення парою Підсвічування Швидкий старт |
| Діапазон об'єму | 25 |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Висота, см | 38.6 |
| Меню | Англійською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 31.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичний розігрів Авторозморожування (швидке розморожування) Встановлення часу (годинник) Відтермінування старту (таймер) Захист від дітей (блокування приладу) Розморожування за вагою Розморожування за часом Швидке розігрівання |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 45.1 х 65.4 х 44.6 |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 2100 Вт |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 38.6 х 59.4 х 40.3 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 45.1 х 65.4 х 44.6 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.