Нагрів за технологією 3D
Потужна система нагріву за технологією 3D забезпечує розподіл тепла зверху, з боків та до основи для рівномірного приготування інгредієнтів із збереженням їхнього справжнього смаку.
60 програм приготування
У 60 програмах приготування заздалегідь задані оптимальні налаштування приготування страв. Готування відбувається так, ніби у вас є свій особистий шеф-кухар. Кожна страва виходить неймовірно смачною при використанні таких програм, як запікання, приготування на пару, готування на повільному вогні та підігрів, та індивідуальних програм для приготування конкретних продуктів, наприклад каш, яловичини та морепродуктів.
Внутрішня ємність із 5-шарового матеріалу
Ємність для приготування з 5-шарового алюмінієвого сплаву з антипригарним покриттям має підвищену зносостійкість.
Увімкнення одним натисканням
Натисніть кнопку та насолоджуйтесь незмінно смачними стравами, приготовленими за допомогою різноманітних програм від приготування на пару до запікання
Таймер відстрочки старту та підтримання температури
Простий у використанні таймер відстрочки старту до 24 годин та автоматична функція підтримки температури протягом 12 годин забезпечать своєчасне приготування, а також підтримання температури страв перед подачею на стіл.
Простота очищення
Знімна внутрішня кришка, що легко очищається.
Інтелектуальний температурний режим
Використовуйте функцію інтелектуального контролю температури та тривалості різних стадій приготування на основі вибраного вами типу рису та його текстури. Інтелектуальні датчики температури забезпечують моніторинг та оптимізацію теплової енергії для отримання неперевершеного аромату та смакових відчуттів.
Функція підтримки температури
Корисна функція підтримки температури дозволить вам насолодитися рисом у будь-який момент. Якщо функцію включено, приготовлена крупа залишається свіжою, розсипчастою і має потрібну температуру протягом 24 годин.
| Комплектация | Мірний стакан Лопатка Корзина для приготування на пару |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.5 х 26 х 37 см |
| Вага | 3.48 кг |
| Вага в упаковці | 4.95 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 29.5 х 34 х 43 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | Да |
| Тип керування | Кнопкове |
| Додаткові характеристики | Інтелектуальна крива приготування для забезпечення найкращої текстури |
| Функції | Підтримання температури Таймер вимкнення Таймер відтермінування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Основна комплектація | Лопатка Мірний стакан Пароварка |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка |
| Кількість автоматичних програм | 60 |
| Потужність нагрівального елемента | 980 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.