(0) |
Вакуумний пакувальник GORENJE VS120W — найкраще рішення для зберігання продуктів у морозильних і холодильних камерах.
Переваги вакуумування:
| Комплектация | Вакуумний пакувальник У комплекті 10 пакетів: - 1 л (5 шт.) - 2 л (5 шт.) Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 8.6х35.7х14.8 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 1.68 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип керування | Автоматичний |
| Додаткові характеристики | Довжина поверхні запаювання: 30 см Вихід для вакуумування в контейнерах SVC03 |
| Функції та особливості | Індикація |
| Режим роботи | Вакуумування вологих продуктів Вакуумування сухих продуктів Створення вакууму у спеціальних контейнерах |
| Колір виробу | Білий |
| Швидкість відкачування повітря | 12 л/хв |
| Тиск стиснення | 0.8 барів |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.