(0) |
Прилад для вакуумного пакування Gorenje - це чудовий і красивий кухонний помічник, яким ще й дуже простий в експлуатації. Він допомагає зручно та ефективно зберігати будь-які продукти: від готових страв до м'яса та риби, які за такого способу упаковки не виділяють запаху.
Упаковка не лише у пакети
Додаткові можливості для зберігання.Ви також можете використовувати пристрій для вакуумування ємностей, які можна придбати додатково. Ідеально підходить для зберігання круп, випічки, закусок та бутербродів.
Компактні розміри
Сучасні вакуумні пакувальники не такі громіздкі, як були раніше. Вакууматори Gorenje відрізняються компактними розмірами та привабливим дизайном і не займають багато місця на кухонному столі. До того ж вам не доведеться турбуватися через електрошнур, що заплутався, адже пакувальники оснащені зручним відсіком для його зберігання.
Суха та волога упаковка
Пристрій дозволяє упаковувати сухі та вологі продукти. Це дуже зручно для вакуумування продуктів у маринаді з подальшим приготуванням методом сувід.
Просто запакувати або запакувати без повітря
Тепер ви можете забезпечити довгий термін зберігання продуктів лише одним натисканням на кнопку. Покладіть продукти у вакуумний пакет і натисніть кнопку звичайного запаювання або вакуумного запаювання. При останньому варіанті пристрій витягне повітря з пакета. Індикатор покаже, що процес запаювання та вакуумування завершено. Таким чином пакет герметично запечатаний, а продукти в ньому захищені від впливу навколишнього середовища.
Герметизація нехарчових продуктів
Прилад для вакуумного пакування можна використовувати для не харчових продуктів. Це чудовий помічник в організації зберігання та ідеально підходить для захисту предметів від вологи при їх використанні на відкритому повітрі.
| Комплектация | Вакуумний пакувальник Пакети для вакуумування (10 шт.) Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7.5х36.5х14 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Вага в упаковці | 2.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип керування | Автоматичний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20.5х37.5х10 см |
| Додаткові характеристики | Довжина поверхні запаювання: 30 см Довжина шнура: 1 м Прогумовані ніжки |
| Функції та особливості | Регулювання ступеня вакуумування |
| Режим роботи | Вакуумування вологих продуктів Вакуумування сухих продуктів |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь/чорний |
| Швидкість відкачування повітря | 12 л/хв |
| Тиск стиснення | 0.8 барів |
| Тип кнопок | Мембранні |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.