(0) |
Прилад для вакуумного пакування Gorenje - це чудовий і красивий кухонний помічник, яким ще й дуже простий в експлуатації. Він допомагає зручно та ефективно зберігати будь-які продукти: від готових страв до м'яса та риби, які за такого способу упаковки не виділяють запаху.
Упаковка не лише у пакети
Додаткові можливості для зберігання.Ви також можете використовувати пристрій для вакуумування ємностей, які можна придбати додатково. Ідеально підходить для зберігання круп, випічки, закусок та бутербродів.
Суха та волога упаковка
Пристрій дозволяє упаковувати сухі та вологі продукти. Це дуже зручно для вакуумування продуктів у маринаді з подальшим приготуванням методом сувід.
Просто запакувати або запакувати без повітря
Тепер ви можете забезпечити довгий термін зберігання продуктів лише одним натисканням на кнопку. Покладіть продукти у вакуумний пакет і натисніть кнопку звичайного запаювання або вакуумного запаювання. При останньому варіанті пристрій витягне повітря з пакета. Індикатор покаже, що процес запаювання та вакуумування завершено. Таким чином пакет герметично запечатаний, а продукти в ньому захищені від впливу навколишнього середовища.
Герметизація нехарчових продуктів
Прилад для вакуумного пакування можна використовувати для не харчових продуктів. Це чудовий помічник в організації зберігання та ідеально підходить для захисту предметів від вологи при їх використанні на відкритому повітрі.
| Комплектация | Вакуумний пакувальник Пакети для вакуумування (10 шт.) Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7.5 х 36.5 х 14 см |
| Вага | 2.3 кг |
| Вага в упаковці | 3.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип керування | Автоматичний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24.5 х 38.5 х 27.5 см |
| Додаткові характеристики | Можливість доукомплектації додатковами контейнерами для вакуумування Місце для зберігання пакетів Відділення для зберігання шнура Гумові ніжки |
| Функції та особливості | Індикація Регулювання ступеня вакуумування |
| Режим роботи | Вакуумування вологих продуктів Вакуумування сухих продуктів Запаювання без вакумізації Створення вакууму у спеціальних контейнерах |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь/чорний |
| Швидкість відкачування повітря | 12 л/хв |
| Тиск стиснення | 0.8 барів |
| Тип кнопок | Мембранні |
| Довжина зварювальної планки, мм | 300 |
| Тип пакетів для упаковки | Гладкі |
| Тип процесора | Циркулярний |
| Вибір інтенсивності відкачування повітря | Немає |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.