(0) |
| Комплектация | Вакуумний пакувальник Пакети для вакуумування (10 шт) Адаптер для вакуумних контейнерів та пляшок Інструкція Електронна книга рецептів |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7 х 37.5 x 15 см |
| Вага | 0.98 кг |
| Вага в упаковці | 1.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип керування | Автоматичний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10 х 21 х 39 см |
| Додаткові характеристики | Можливість розігрівати в мікрохвильовій печі завакуумовані продукти в пакетах Тип пакетів для упаковки: Гофровані Довжина поверхні запаювання: 30 см Довжина шнура: 1 м Шланг для відкачування повітря Кнопки фіксації кришки Прогумовані ніжки Регулювання ступеня вакуумування Час вакуумної герметизації від 10 сек Режим вакууму та запаювання від 6 сек Режим ручного запаювання Режим ручного відкачування Режим вакуумування та запаювання Pulse режим Кнопка швидкої зупинки Світловий індикатор Еко-упаковка Адаптер для вакуумних контейнерів та пляшок Вакуумні пакети, довжиною до 30 см, підходять від інших виробників |
| Функції та особливості | Індикація |
| Режим роботи | Вакуумування вологих продуктів Вакуумування пляшок Вакуумування сухих продуктів Створення вакууму у спеціальних контейнерах |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Колір виробу | Білий |
| Швидкість відкачування повітря | 3 л/хв |
| Тиск стиснення | 0.65 барів |
| Тип кнопок | Мембранні |
| Довжина зварювальної планки, мм | 300 |
| Тип пакетів для упаковки | Гофровані |
| Тип процесора | Циркулярний |
| Вибір інтенсивності відкачування повітря | Немає |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.