(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 8 х 40 х 21 см |
| Вага | 2.39 кг |
| Вага в упаковці | 3.36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип керування | Автоматичний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25 х 14 х 46 см |
| Функції та особливості | Регулювання ступеня вакуумування |
| Режим роботи | Вакуумування сухих продуктів |
| Колір виробу | Сірий/Чорний |
| Тип кнопок | Мембранні |
| Довжина зварювальної планки, мм | 280 |
| Тип пакетів для упаковки | Гладкі |
| Вибір інтенсивності відкачування повітря | Немає |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.