(0) |
| Комплектация | Сушіння 5 лотків Кришка Шнур живлення Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.47 кг |
| Вага в упаковці | 3.54 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.8 x 35.8 x 28 см |
| Додаткові характеристики | Розмір сит: 31.5 x 29.5 см Плавне регулювання температури: від 35°C до 75°C Сита з регульованою висотою: від 2 до 4 см Таймер (від 30 хв до 36 годин) |
| Потужність, Вт | 380 |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь;Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 2.8 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Загальний об'єм сушарки | 17.5 |
| Кількість піддонів | 5 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 6 335 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 255 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 159 грн.