(0) |
| Комплектация | Сушка Решітки для сушіння Піддон для пастили Піддкон для крихт Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.8 х 34 х 47 см |
| Вага | 9.5 кг |
| Вага в упаковці | 11.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35.5 х 37 х 51.5 см |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу: 304 сталь |
| Потужність, Вт | 700 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Обсяг/Об'єм | 19 л |
| Матеріал піддонів | Сталь Пластик |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35 - 85 °C |
| Загальний об'єм сушарки | 19 |
| Кількість піддонів | 8 |
| Розташування вентилятора | Сзаду |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 535 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.