(0) |
Електросушарка дасть нагоду висушити хліб, печиво, рибу, фрукти, трави, м'ясо, гриби, макаронні вироби й овочі зі збереженням усіх корисних властивостей. GORENJE FDK 500 GCW з 5 круглими лотками діаметром 31 см, які дають змогу рівномірно висушувати продукти на всіх рівнях. Лотки легко та просто замінюються.
Термостат дає змогу регулювати температуру в межах 35-70 ˚C. Після завершення програми сушарка автоматично вимкнеться завдяки наявності цифрового таймера. Керування відбувається кнопковою панеллю з дисплеєм. Мінімальна програма роботи становить 30 хвилин, максимальна 19.5 годин. Нековзні ніжки забезпечують стійке розміщення пристрою.
| Комплектация | Сушіння 5 лотків Кришка Шнур живлення Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31х31х31 см |
| Вага | 2.8 кг |
| Вага в упаковці | 3.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32х31.5х31.5 см |
| Додаткові характеристики | Зручна заміна лотків Рівномірне просушування на всіх рівнях Гумові ніжки |
| Потужність, Вт | 380 |
| Матеріал корпуса | Алюміній Пластик |
| Обсяг/Об'єм | 17.5 л |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 2.8 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35-70 °С |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Загальний об'єм сушарки | 17.5 |
| Кількість піддонів | 5 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 648 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 255 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.