(0) |
Сушарка для овочів і фруктів ZFD 1005 від компанії Zelmer дає змогу швидко заготовлювати на зиму гриби, овочі та фрукти. Тепле повітря, що подається з основи, циркулює між знімними кошиками, завдяки чому продукти ретельно висушуються без втрати поживних властивостей.
Сушарка дає змогу максимально зберегти вітаміни та корисні речовини, що неможливо за будь-якого іншого способу консервування. Крім того, ви неабияк заощадите час на заготівлю продуктів.
| Комплектация | Сушарка для овочів і фруктів Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 32.5 х 32.5 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Вага в упаковці | 3.03 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24.5 х 34.5 х 34.5 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність, Вт | 520 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Обсяг/Об'єм | 5 л |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 3 см |
| Система сушіння | Нагрівальна |
| Загальний об'єм сушарки | 5 |
| Кількість піддонів | 4 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 535 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.