(0) |
Сушарка для овочів і фруктів PHILCO PHFD 7067 потужністю 400 Вт має 6 пластин з нержавіючої сталі розміром 30 x 25 см, які забезпечать достатньо місця для сушіння.
Завдяки горизонтальному потоку повітря температура однакова на всіх рівнях, і вам не потрібно витрачати час на переміщення окремих тарілок у процесі зневоднення.
У сушарці також є знімний піддон для залишків води та сміття, який може утворитися на дні під час сушіння. Його легко зняти, випрати та замінити на наступну партію. Просте сенсорне керування та чіткий дисплей дозволять будь-якій людині керувати цим приладом.
| Комплектация | Сушилка для овощей и фруктов Поддоны — 6 шт Инструкция по эксплуатации |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 х 36.5 х 28 см |
| Вага | 4.7 кг |
| Вага в упаковці | 5.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35 х 40.5 х 31.5 см |
| Додаткові характеристики | Горизонтальный поток воздуха |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Потужність, Вт | 400 |
| Матеріал корпуса | Метал Нержавіюча сталь |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 90 см |
| Обсяг/Об'єм | 27 л |
| Матеріал піддонів | Нержавеющая сталь |
| Висота піддону | 1 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35°C - 70 °С |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Загальний об'єм сушарки | 27 |
| Кількість піддонів | 6 |
| Розташування вентилятора | Збоку |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 535 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.