(0) |
Cушарка GRUNHELM BY1162 це компактний і стильний дегідратор круглої форми. Температура висушування становить від 35 до 70 °C.
Сушарка GRUNHELM ідеальний пристрій для тих, хто піклується про заготівлю продуктів на зиму. Це один із найбільш ефективних, простих й економічних сушильних агрегатів. Має захист від перегріву, завдяки вбудованому мікропроцесору. З його допомогою можна урізноманітнити свій раціон і піклуватися про здорове харчування круглий рік. Висока потужність двигуна та вентилятора дає змогу висушувати продукти тривалий час без вимикання. Прилад виготовлений з екологічно чистого високоякісного пластику, який під час нагрівання не виділяє шкідливих речовин і не вступає в реакцію з продуктами. Сітчасті лотки, призначені для сушки фруктів й овочів, виготовлені як «поліпропіленова сітка» з осередками різної величини. Прилад безпечний в експлуатації, завдяки наявності термозапобіжника та подвійної ізоляції. Технологія сушіння запатентованим методом вертикальної конвекції, повністю виключає змішання запахів і дає змогу висушувати одночасно різні категорії продуктів.
| Комплектация | Сушіння 5 лотків Кришка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.6х38.5х38.5 см |
| Вага | 4 кг |
| Вага в упаковці | 4.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40х39х39 см |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність, Вт | 520 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Обсяг/Об'єм | 20 л |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 3.5 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35-70 °С |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Загальний об'єм сушарки | 20 |
| Кількість піддонів | 5 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 648 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.