(0) |
Сушарка для овочів та фруктів SENCOR SFD 6500WH призначена для приготування сухофруктів, родзинок, помідорів, трав та спецій, трав'яного чаю (м'ята, липовий цвіт, ромашка), квіткових пелюсток для ароматних сумішей, гарбузів, грибів, сушеного м'яса та риби, макаронів.
5 автоматичних програм для
| Комплектация | Сушилка для овощей и фруктов Поддон для пастилы 6 шт Сетка для мелких ягод и зелени Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.5 х 45 х 31 см |
| Вага | 5.9 кг |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 х 50 х 37 см |
| Додаткові характеристики | Расположение вентилятора: сзади Регулирование температуры с помощью поворотного регулятора Настройка времени с помощью режима быстрой настройки Объём с общей площадью сушки 1.18 м2 Светодиодный дисплей с подсветкой Электронный таймер для автоматического выключения Размер сушильного поддона: 330 х 300 мм |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Потужність, Вт | 500 |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик Скло |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 1.1 м |
| Обсяг/Об'єм | 27 л |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 2 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35-75 °С |
| Напруга змінного струму | 230 В |
| Загальний об'єм сушарки | 27 |
| Кількість піддонів | 6 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 535 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.