(0) |
Сушарка BY1102 це компактний і стильний дегідратор круглої форми. Температура висушування становить від 35 до 70 °С.
Сушарка GRUNHELM ідеальний пристрій для тих хто піклується про заготівлю продуктів на зиму. Це один з найбільш ефективних, простих і економічних сушильних агрегатів. Має захист від перегріву, завдяки вбудованому мікропроцесору.
З його допомогою ви зможете урізноманітнити свій раціон і піклуватися про здорове харчування цілий рік. Висока потужність мотора і вентилятора дозволяє висушувати продукти тривалий час без виключення.
Прилад виготовлений з екологічно чистого високоякісного пластику, який при нагріванні не виділяє шкідливих речовин і не вступає в реакцію з продуктами.
Сітчасті лотки, призначені для сушіння фруктів і овочів, виготовлені у вигляді «поліпропіленової сітки з комірками різної величини.
Прилад безпечний в експлуатації, завдяки наявності термозапобіжника і подвійної ізоляції.
Технологія сушіння запатентованим методом вертикальної конвекції, повністю виключає змішання запахів і дозволяє висушувати одночасно різні види продуктів.
| Комплектация | Сушарка для овочів і фруктів Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 32 х 32 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 х 33 х 33 см |
| Додаткові характеристики | Подвійна ізоляція Запатентована технологія сушіння вертикальною конвекцією |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Потужність, Вт | 245 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 2.5 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35-70 °С |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Кількість піддонів | 5 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 648 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.