(0) |
Сушарка для овочів і фруктів ARDESTO FDB-5320 дасть змогу висушити: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, рибу, хліб, зелень, трави тощо.
Сушарка ARDESTO FDB-5320 — ідеальний пристрій для тих, хто піклується про заготівлю продуктів на зиму. Це один із найбільш ефективних, простих й економічних сушильних агрегатів. Має захист від перегріву, завдяки вбудованому мікропроцесору.
| Комплектация | Сушіння Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 33 х 33 см |
| Вага | 2.438 кг |
| Вага в упаковці | 2.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28 х 33 х 33 см |
| Додаткові характеристики | Можливість сушіння: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, риба, хліб, зелень, трави тощо. Рівномірне висушування на всіх рівнях Збереження вітамінів і мінералів захист від перегрівання |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Потужність, Вт | 245 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 3 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35-70 °С |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Кількість піддонів | 5 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 535 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.