(0) |
Сушарка для овочів і фруктів ARDESTO FDB-1138 дає змогу рівномірно висушувати на всіх рівнях.
Завдяки температурі сушіння в межах від 40 °C до 70 °C, продукти зберігають велику кількість вітамінів і мінералів.
Сушарка ARDESTO FDB-1138 ідеальний пристрій для тих, хто піклується про заготівлю продуктів на зиму. Це один із найбільш ефективних, простих й економічних сушильних агрегатів. Має захист від перегрівання.
| Комплектация | Сушарка для овочів і фруктів Піддон для ковбасок Піддон: 10 шт. Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 39 x 26 x 38 см |
| Вага | 5 кг |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43 x 30 x 41 см |
| Кількість температурних режимів | 30 |
| Потужність, Вт | 550 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Обсяг/Об'єм | 11 л |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 3 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 40 - 70 °С |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Загальний об'єм сушарки | 11 |
| Кількість піддонів | 10 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 648 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 255 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.