(0) |
Сушарка ARDESTO FDB-5321T, яка допоможе зберегти свіжий урожай фруктів, овочів, ягід, грибів, зелені, трав для подальшого використання протягом року, необхідна майже в кожному домогосподарстві. Крім того, можна висушити м'ясо чи рибу для приготування делікатесів або запасів на зиму.
ARDESTO FDB-5321T білого кольору із сірою основою. Її кришка з отворами для повітря та п'ять піддонів діаметром 32 см та висотою 3 см – прозорі, що зручно для стеження за процесом сушіння. Температура сушіння регулюється від 40 до 70°С. Управління – електронне, потужність 250 Вт. На всіх рівнях продукти поступово висушуються зі збереженням усіх мінералів та вітамінів. Наявність таймера від 1 до 48 год спрощує процес та економить час.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 3.08 кг |
| Вага в упаковці | 3.08 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 х 31 х 33 см |
| Додаткові характеристики | Таймер от 1 до 48 ч Поддоны диаметром 32 см |
| Потужність, Вт | 250 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Обсяг/Об'єм | 16 л |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 3 см |
| Система сушіння | Нагрівальна |
| Температура сушіння | 40-70 °С |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Загальний об'єм сушарки | 16 |
| Кількість піддонів | 5 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 535 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.