(0) |
| Комплектация | Сушарка для овочів і фруктів 4 піддона Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 24 х 22 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.5 х 26 х 25 см |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Потужність, Вт | 250 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для бару Для дому |
| Обсяг/Об'єм | 11.52 л |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 3 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35 - 70 °С |
| Напруга змінного струму | 230 В |
| Загальний об'єм сушарки | 12 |
| Кількість піддонів | 4 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 648 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 255 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.