(0) |
Унікальність сушарки для овочів і фруктів ROTEX RD310-W полягає в тому, що процес сушіння продуктів здійснюється максимально швидко й ефективно, завдяки компактному розміру та системі спрямованого потоку теплого повітря. Двигун із вентилятором створює потік повітря, який, нагріваючись, надходить рівномірно на піддони з продуктами. Потік теплого сухого повітря, що постійно надходить, виштовхує старий, який увібрав у себе вологу з продуктів. Така схема руху повітря дає змогу забезпечити найбільш ефективне сушіння продуктів. Електросушарки ROTEX виготовлені з матеріалів високої якості. Прозорий пластик піддонів дає змогу контролювати процес сушіння, не знімаючи кришку й екологічно чистий пластик, який абсолютно інертний до харчових продуктів. Він не вступає з ними в реакцію за жодних умов. Отже, у процесі сушіння продуктів відбувається лише видалення вологи та не здійснюється жодні з інших небажаних процесів. Електронагрівач вмикається, якщо встановлена температура сушіння вища від температури навколишнього повітря. Терморегулятор слугує для плавного регулювання температури сушіння продуктів і має три основні температурні зони: 1 і 2 зони рекомендуються для сушіння трав, 3 — для сушіння фруктів, ягід, овочів і грибів.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 x 32 x 32 см |
| Вага | 3 кг |
| Вага в упаковці | 3.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 x 33 x 33 см |
| Додаткові характеристики | Продукти для сушіння: Овочі Фрукти Хліб Гриби Трави Зелень Риба М'ясо Макаронні вироби Горіхи |
| Потужність, Вт | 360 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 2 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35-70 °С |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Кількість піддонів | 5 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 535 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.