(0) |
Сушені фрукти, овочеві чіпси або в'ялена яловичина: насолоджуйтеся сушеними закусками ручної роботи. На п'яти поличках ви можете висушити все, що вам та вашій родині подобається з практичним дегідратором.
Будь то фрукти, овочі або м'ясо, процес сушіння відбувається повністю автоматично за температури від 35°C до 70°C. Добре те, що продукти, які інакше залишилися б, можуть бути оброблені і зберігатися довше. Трави також можна сушити та переробляти у суміші спецій.
Особливості FIRST FA-5126-9:
| Комплектация | Сушарка для овочів та фруктів Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5 х 29 х 41 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Вага в упаковці | 5.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 х 33 х 44 см |
| Потужність, Вт | 500 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 1.15 м |
| Матеріал піддонів | Нержавіюча сталь |
| Висота піддону | 3.5 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35-70 °С |
| Напруга змінного струму | 230 В |
| Загальний об'єм сушарки | 14 |
| Кількість піддонів | 6 |
| Розташування вентилятора | Сзаду |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 535 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.