(0) |
Сушарка для овочів і фруктів SENCOR SFD 6601BK обладнана світлодіодним дисплеєм із підсвіткою, регулюванням температури в діапазоні 35-70 °C що дає змогу зберегти максимальний обсяг натуральних речовин і електронний таймер для автоматичного вимкнення.
Регулювання температури за допомогою поворотного регулятора для інтуїтивного керування. 6 металевих і 6 пластмасових термостійких таць гарантують максимальний комфорт.
5 автоматичних програм для:
| Комплектация | Сушарка для овочів і фруктів Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31 x 34.5 x 45 см |
| Вага | 5.9 кг |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35 x 36.3 x 46.5 см |
| Додаткові характеристики | Технологія горизонтального руху повітря Horizontal Air Flow 5 автоматичних програм сушіння продуктів, 6 піддонів з неіржавкої сталі для максимальної гігієнічної чистоти (330 x 300 мм) і 6 піддонів з пластику (330 x 300 мм) Піддон для приготування продуктів RAW Сушарка великого об'єму із загальною площею сушіння 1.18 м2 (на 65% більше, ніж звичайна сушарка з діаметром 32 см) Можливість приготування: Сушене м'ясо Сухофруктів Родзинок Сушених помідорів Трав'яного чаю (м'ята, липовий цвіт, ромашка тощо) Сушених грибів для супів та інших страв Сушеного гарбузового насіння Сушених квіткових пелюсток для ароматних сумішей Трави/Спеції Макарони і багато іншого |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Потужність, Вт | 550 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Висота піддону | 2 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35-70 °С |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Кількість піддонів | 11 |
| Розташування вентилятора | Збоку |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 685 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 585 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 364 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 159 грн.