(0) |
| Гарантия | 24 місяці |
| Габарити (ВхШхГ) | 19.5 х 24 х 24 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Легко чистити Вбудований перемикач |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Потужність, Вт | 250 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Обсяг/Об'єм | 11.5 л |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 3 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35 - 75 °С |
| Напруга змінного струму | 230 В |
| Кількість піддонів | 4 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Максимальне завантаження1 | 5 кг |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 648 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 255 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.