(0) |
| Комплектация | Фільтр |
| Гарантия | 12 місяців |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.4 x 16.6 х 16.6 см |
| Вага | 0.24 кг |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16.4 x 17.3 x 17.3 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для зволожувачів і очищувачів |
| Сумісність | АС0650/10 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.