(0) |
Очищувачі повітря Beko мають фільтр попереднього очищення, із спеціальної багаторазової синтетичної тканини, яка затримує великі частинки пилу та вовни та продовжує термін служби системи, а тришаровий фільтруючий елемент НЕРА13 з активованим вугіллям, здатний затримувати до 99.97 % частинок великих чи рівних 3 мк.
Іонізатор очищувачів повітря Beko, збільшує ефективність фільтрів НЕРА, оскільки робить частинки пилу важчим завдяки приєднанню негативних іонів та нейтралізує (дезінфікує) органічні агенти, що передаються повітряним шляхом.
| Комплектация | Фильтр |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.25 кг |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Фільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41 х 25 х 35 см |
| Призначення | Для зволожувачів і очищувачів |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.