(0) |
Повітряний фільтр FY3430/30 компанії Philips підходить для очищувачів повітря Philips серії 3000 (i).
Завдяки вдосконаленій технології VitaShield фільтр ефективно видаляє 99.99% часток розміру від 0.003 мкм (У 800 разів менше, ніж PM2.5), зокрема й PM 2.5, віруси (як-от H1N1), бактерії, пилок, пил і шерсть домашніх тварин.
Це гарантує дихання здоровим повітрям навіть у період сильного забруднення. Технологія VitaShield також забезпечує перевірений захист від шкідливих газів, як-от формальдегід і толуол, і випаровуваних органічних сполук.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.8 х 15.5 х 24.5 см |
| Вага | 1.31 кг |
| Вага в упаковці | 1.68 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 х 25.6 х 25.6 см |
| Призначення | Для зволожувачів і очищувачів |
| Сумісність | Поєднати з очисниками серії 3000 (i) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.