(0) |
Зволожувальний фільтр Philips FY3446/30 завтовшки 30 мм виготовлений із ПЕТ і має структуру з 56100 невеликих отворів (6 отворів на 1 см²). Поверхня фільтра розкривається до 9350 см², що гарантує оптимальний рівень поглинання вологи й ефективне випаровування.
| Габарити (ВхШхГ) | 19 х 14.5 x 13 см |
| Вага | 0.155 кг |
| Вага в упаковці | 0.333 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 х 20 х 15.7 см |
| Сумісність | Підходить для зволожувача повітря Philips 3000 series HU3918/10 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.