(0) |
Скорочує кількість ЛОС і запахів
Вугільний фільтр із комірчастою структурою забезпечує ефективне видалення летючих органічних сполук і запахів.
Довгий термін експлуатації
У розгорнутому вигляді площа поглинальної поверхні з активованим вугіллям приблизно дорівнює площі 43 футбольних полів, що забезпечує постійний захист і тривалий термін експлуатації.
Видалення різних газів
Вугільний фільтр із комірчастою структурою призначений для ефективного видалення різних газів, у тому числі шкідливих летючих органічних сполук та запахів.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.4 x 23.4 x 1.7 см |
| Вага | 0.26 кг |
| Вага в упаковці | 0.56 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 x 29.2 x 2.1 см |
| Призначення | Для зволожувачів і очищувачів |
| Сумісність | Підходить для очищувача повітря PHILIPS: AC1214 AC1215 AC1217 AC2799 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.